Atelier LS. s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 33 707 | 30 106 | 29 994 | 28 436 | 21 988 | 28 532 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 33 707 | 30 106 | 29 994 | 28 436 | 21 988 | 28 532 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 255 | 387 | 2 246 | 1 239 | 1 400 | 681 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 16 642 | 22 952 | 14 219 | 16 335 | 15 245 | 15 088 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 310 | 1 267 | 8 029 | 5 362 | -157 | 7 263 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 28 452 | 29 719 | 27 748 | 27 197 | 20 588 | 27 851 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 35 517 | 29 287 | 30 156 | 37 763 | 19 430 | 13 061 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 457 | 1 600 | 9 545 | 6 379 | 279 | 7 848 |
| EBITDA | 7 457 | 1 600 | 9 545 | 6 379 | 279 | 7 848 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 427 | 1 491 | 9 450 | 6 309 | 183 | 7 752 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 310 | 1 267 | 8 029 | 5 362 | -157 | 7 263 |
| Osobné náklady | 4 423 | 6 613 | 0 | 0 | 10 456 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 10 000 | 5 913 | 6 452 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Atelier LS. s. r. o.
Prehľad
Atelier LS. s. r. o. (IČO 47443651) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba vrchného ošatenia (SK NACE 1421).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 061 €, čo je o 32,8 % menej ako rok predtým (19 430 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 18,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 263 € (55,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 532 € a vlastné imanie 27 851 € (miera samofinancovania 97,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.