A Fresh, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 514 921 | 532 737 | 694 836 | 714 284 | 744 592 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 17 174 | -21 488 | 12 226 | 11 959 | -21 007 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 104 671 | 121 845 | 100 357 | 112 583 | 123 297 |
| Spolu majetok | 278 584 | 247 714 | 243 010 | 258 888 | 221 239 |
| Záväzky spolu | 142 738 | 133 356 | 116 426 | 120 345 | 103 703 |
| Vlastné imanie spolu | 135 846 | 114 358 | 126 584 | 138 543 | 117 536 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: A Fresh, s. r. o.
Prehľad
A Fresh, s. r. o. (IČO 47457473) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: spracovanie a konzervovanie zemiakov (SK NACE 1031). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 14 001 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 744 592 €, čo je o 4,2 % viac ako rok predtým (714 284 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 21 007 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 44 043 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 221 239 € a vlastné imanie 117 536 € (miera samofinancovania 53,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.