BENU SK 42, s.r.o.Aktívna

IČO 47462388Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2013Bratislava - mestská časť Rača

Finančný prehľad

1 843 314 €+1,0%
Tržby 2026
+9,8%
Priemerný ročný rast 2021–2026
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2 mil.202120222023202420252026

Finančné ukazovatele

2026

Dividendy

vypočítané
2026

Na dividendy rozdelené 123 669 € (71 % z rozdeliteľného zisku).

História
2026123 669 €
202594 956 €
202485 000 €
202370 379 €
202263 898 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.202120222023202420252026
Prehľad účtovných závierok2021–2026
202120222023202420252026
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu204 067364 348277 694516 066461 980492 531
Neobežný majetok spolu52 68640 86629 26819 1569 61376 904
Spolu majetok261 316410 520318 286556 907484 255584 377
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu153 772287 122180 149408 053305 244414 561
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov37 61838 14647 51947 63748 39849 842
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)64 42679 75285 11895 717125 113114 474
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu107 544123 398138 137148 854179 011169 816
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)1 152 7701 323 1091 469 9731 668 1421 825 8041 843 314
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti74 91786 28191 132107 967138 462125 991
EBITDA87 11299 063102 729118 932148 604144 051
Výsledok hospodárenia pred zdanením71 05681 71085 885102 006132 432120 793
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie64 42679 75285 11895 717125 113114 474
Osobné náklady139 721166 727169 902217 101235 910178 182
Odpisy12 19512 78211 59710 96510 14218 060
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—63 89870 37985 00094 956123 669

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok12

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: BENU SK 42, s.r.o.

Prehľad

BENU SK 42, s.r.o. (IČO 47462388) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2026 boli 1 843 314 €, čo je o 1,0 % viac ako rok predtým (1 825 804 €). Od roku 2021 do roku 2026 tržby rástli v priemere o 9,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2026). Zisk po zdanení za rok 2026 bol 114 474 € (6,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2026 boli 178 182 €. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 584 377 € a vlastné imanie 169 816 € (miera samofinancovania 29,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

BENU SK 42, s.r.o. – IČO 47462388 — icoprofil.sk