BENU SK 29, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 118 881 € (76 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2026
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 264 519 | 344 381 | 236 080 | 429 187 | 392 415 | 343 786 |
| Neobežný majetok spolu | 51 293 | 38 876 | 38 059 | 31 013 | 16 639 | 8 890 |
| Spolu majetok | 318 565 | 391 173 | 286 143 | 480 007 | 424 032 | 370 420 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 221 652 | 248 046 | 144 738 | 323 200 | 249 550 | 162 240 |
| Základné imanie | 16 000 | 16 000 | 16 000 | 16 000 | 16 000 | 16 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 31 997 | 35 222 | 36 478 | 36 332 | 37 532 | 38 001 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 47 316 | 90 305 | 87 327 | 102 875 | 119 350 | 152 579 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 600 | 1 600 | 1 600 | 1 600 | 1 600 | 1 600 |
| Vlastné imanie spolu | 96 913 | 143 127 | 141 405 | 156 807 | 174 482 | 208 180 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 824 996 | 989 965 | 1 144 476 | 1 159 967 | 1 314 437 | 1 532 522 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 54 064 | 94 303 | 95 635 | 111 210 | 128 224 | 162 307 |
| EBITDA | 67 124 | 106 921 | 108 766 | 125 173 | 142 597 | 171 296 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 51 321 | 90 925 | 91 730 | 107 158 | 124 366 | 158 666 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 47 316 | 90 305 | 87 327 | 102 875 | 119 350 | 152 579 |
| Osobné náklady | 116 173 | 130 605 | 154 524 | 148 646 | 166 938 | 209 895 |
| Odpisy | 13 060 | 12 618 | 13 131 | 13 963 | 14 373 | 8 989 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 44 091 | 89 049 | 87 473 | 101 675 | 118 881 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2026 Úč POD · 12 str.
- 2026 Úč POD
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: BENU SK 29, s. r. o.
Prehľad
BENU SK 29, s. r. o. (IČO 47470569) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 16 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2026 boli 1 532 522 €, čo je o 16,6 % viac ako rok predtým (1 314 437 €). Od roku 2021 do roku 2026 tržby rástli v priemere o 13,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2026). Zisk po zdanení za rok 2026 bol 152 579 € (10,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2026 boli 209 895 €. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 370 420 € a vlastné imanie 208 180 € (miera samofinancovania 56,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.