B&R AUTO-PNEU, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 230 | 4 510 | 5 450 | 4 526 | 9 093 | 10 413 |
| Neobežný majetok spolu | 774 | 474 | 474 | 474 | 474 | 0 |
| Spolu majetok | 9 004 | 4 984 | 5 924 | 5 000 | 9 567 | 10 413 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 9 578 | 4 687 | 2 338 | 20 820 | 20 791 | 22 132 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -3 050 | -1 414 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -21 188 | -20 317 | -13 978 | -19 406 | -16 224 | -16 719 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 15 614 | 15 614 | 15 614 | — | — | — |
| Vlastné imanie spolu | -574 | 297 | 3 586 | -15 820 | -11 224 | -11 719 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 30 610 | 38 324 | 42 898 | 31 393 | 30 199 | 41 386 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -21 088 | -20 199 | -13 886 | -19 324 | -15 646 | -16 275 |
| EBITDA | -21 088 | -19 899 | -13 886 | -19 324 | -15 646 | -16 275 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -21 188 | -20 317 | -13 978 | -19 406 | -15 884 | -16 379 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -21 188 | -20 317 | -13 978 | -19 406 | -16 224 | -16 719 |
| Osobné náklady | 12 005 | 11 076 | 11 627 | 14 386 | 13 768 | 15 192 |
| Odpisy | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: B&R AUTO-PNEU, s.r.o.
Prehľad
B&R AUTO-PNEU, s.r.o. (IČO 47471131) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 41 386 €, čo je o 37,0 % viac ako rok predtým (30 199 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 16 719 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 15 192 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-11 719 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.