Laguna group s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 37 227 | 52 657 | 61 640 | 27 472 | 23 488 | 12 215 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 37 227 | 52 657 | 61 640 | 27 472 | 23 488 | 12 215 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 42 615 | 52 793 | 59 624 | 21 677 | 15 820 | 5 229 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -10 400 | -12 238 | -7 473 | -5 320 | -1 541 | 332 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 324 | 5 252 | 2 153 | 3 779 | 1 873 | -682 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 336 | 1 850 | 2 336 | 2 336 | 2 336 | 2 336 |
| Vlastné imanie spolu | -5 388 | -136 | 2 016 | 5 795 | 7 668 | 6 986 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 166 640 | 182 391 | 166 475 | 66 517 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 157 | 6 557 | 3 414 | 4 837 | 2 453 | -258 |
| EBITDA | -2 157 | 6 557 | 3 414 | 4 837 | 2 453 | -258 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 324 | 6 305 | 3 089 | 4 586 | 2 345 | -342 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 324 | 5 252 | 2 153 | 3 779 | 1 873 | -682 |
| Osobné náklady | 163 731 | 167 091 | 152 017 | 55 629 | -439 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Laguna group s.r.o.
Prehľad
Laguna group s.r.o. (IČO 47477831) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba kakaa, čokolády a cukroviniek (SK NACE 1082).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 682 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 12 215 € a vlastné imanie 6 986 € (miera samofinancovania 57,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.