Booomer, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 133 487 | 136 372 | 152 785 | 153 532 | 128 695 | 195 139 |
| Neobežný majetok spolu | 31 104 | 21 164 | 10 810 | 3 008 | 786 | 242 |
| Spolu majetok | 164 591 | 157 536 | 163 595 | 156 540 | 129 481 | 195 381 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 141 291 | 133 675 | 105 594 | 92 659 | 69 351 | 92 931 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 15 394 | 17 799 | 18 361 | 52 501 | 58 381 | 54 630 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 406 | 562 | 34 140 | 5 880 | -3 751 | 42 320 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 23 300 | 23 861 | 58 001 | 63 881 | 60 130 | 102 450 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 153 761 | 140 535 | 143 203 | 99 473 | 60 803 | 97 550 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 500 | 6 790 | 46 248 | 9 869 | -216 | 49 294 |
| EBITDA | 15 453 | 18 905 | 56 601 | 17 671 | 2 006 | 49 838 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 406 | 3 238 | 42 178 | 6 126 | -2 791 | 49 112 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 406 | 562 | 34 140 | 5 880 | -3 751 | 42 320 |
| Osobné náklady | 5 543 | 5 635 | 5 362 | 3 560 | 30 590 | 3 349 |
| Odpisy | 9 953 | 12 115 | 10 353 | 7 802 | 2 222 | 544 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Booomer, s.r.o.
Prehľad
Booomer, s.r.o. (IČO 47485680) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Trnava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 97 550 €, čo je o 60,4 % viac ako rok predtým (60 803 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 8,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 42 320 € (43,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 349 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 195 381 € a vlastné imanie 102 450 € (miera samofinancovania 52,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.