Wolfpack s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 532 | 4 890 | 4 196 | 2 729 | 2 263 | 4 256 |
| Neobežný majetok spolu | 8 625 | 4 125 | 19 125 | 12 750 | 6 375 | 0 |
| Spolu majetok | 13 157 | 9 015 | 23 321 | 15 479 | 8 638 | 4 256 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 9 132 | 7 601 | 32 819 | 32 798 | 32 891 | 33 142 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 283 | -1 062 | -3 672 | -14 584 | -22 405 | -29 679 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 234 | -2 610 | -10 912 | -7 821 | -6 934 | -4 293 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 74 | 86 | 86 | 86 | 86 | 86 |
| Vlastné imanie spolu | 4 025 | 1 414 | -9 498 | -17 319 | -24 253 | -28 886 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 252 | 5 985 | 4 084 | 713 | 2 635 | 5 524 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 387 | -2 509 | -10 816 | -7 716 | -6 826 | -3 845 |
| EBITDA | 762 | 1 991 | -316 | -1 341 | -451 | 2 530 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 276 | -2 610 | -10 912 | -7 821 | -6 934 | -3 953 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 234 | -2 610 | -10 912 | -7 821 | -6 934 | -4 293 |
| Osobné náklady | 653 | 888 | 621 | 645 | 1 639 | 1 502 |
| Odpisy | 375 | 4 500 | 10 500 | 6 375 | 6 375 | 6 375 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Wolfpack s. r. o.
Prehľad
Wolfpack s. r. o. (IČO 47492511) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 524 €, čo je o 110 % viac ako rok predtým (2 635 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 19,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 4 293 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 502 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-28 886 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.