ConStar s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 69 373 | 87 940 | 84 950 | 43 446 | 14 025 | 25 816 |
| Neobežný majetok spolu | 72 103 | 59 859 | 42 754 | 60 126 | 51 361 | 40 285 |
| Spolu majetok | 141 851 | 149 925 | 130 027 | 104 506 | 67 480 | 68 886 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 75 587 | 83 431 | 74 847 | 58 885 | 26 257 | 28 604 |
| Základné imanie | 54 000 | 39 000 | 39 000 | 39 000 | 39 000 | 39 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 6 349 | 1 257 | 13 780 | -8 100 | -17 659 | -22 057 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 262 | 2 060 | -21 880 | -9 559 | -4 398 | -941 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 9 177 | 24 177 | 24 280 | 24 280 | 24 280 | 24 280 |
| Vlastné imanie spolu | 66 264 | 66 494 | 55 180 | 45 621 | 41 223 | 40 282 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 136 | 0 | 238 586 | 228 803 | 255 110 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 892 | 10 813 | -13 222 | -3 826 | 970 | 3 950 |
| EBITDA | 8 066 | 44 857 | 20 720 | 9 702 | 15 734 | 19 026 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 105 | 6 783 | -17 117 | -8 490 | -2 473 | 1 120 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 262 | 2 060 | -21 880 | -9 559 | -4 398 | -941 |
| Osobné náklady | 8 935 | 20 833 | 41 840 | 39 362 | 39 529 | 49 700 |
| Odpisy | 6 174 | 34 044 | 33 942 | 13 528 | 14 764 | 15 076 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 1 830 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: ConStar s.r.o.
Prehľad
ConStar s.r.o. (IČO 47497114) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 13 rokov. Sídlo podľa registra: Horné Semerovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 39 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 255 110 €, čo je o 11,5 % viac ako rok predtým (228 803 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 941 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 49 700 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 68 886 € a vlastné imanie 40 282 € (miera samofinancovania 58,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.