IDEAL REALITY s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 90 978 | 71 571 | 219 587 | 70 244 | 81 888 | 65 953 |
| Neobežný majetok spolu | 315 107 | 420 694 | 8 080 | 15 847 | 5 602 | 29 568 |
| Spolu majetok | 406 085 | 492 265 | 227 667 | 86 091 | 87 490 | 95 521 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 7 785 | 108 079 | 151 636 | 8 747 | 6 889 | 6 878 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 661 | -2 200 | -16 314 | 50 531 | 51 844 | 55 100 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 861 | -14 114 | 66 845 | 1 313 | 3 257 | 8 043 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 395 500 | 395 500 | 20 500 | 20 500 | 20 500 | 20 500 |
| Vlastné imanie spolu | 398 300 | 384 186 | 76 031 | 77 344 | 80 601 | 88 643 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 851 642 | 98 320 | 7 867 | 3 659 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 766 | -14 016 | 83 245 | -8 | 2 948 | 7 175 |
| EBITDA | -5 766 | -14 016 | 83 245 | -8 | 2 948 | 7 175 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 861 | -14 114 | 83 129 | 1 646 | 4 616 | 8 773 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 861 | -14 114 | 66 845 | 1 313 | 3 257 | 8 043 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: IDEAL REALITY s.r.o.
Prehľad
IDEAL REALITY s.r.o. (IČO 47506270) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Vrakuňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 659 €, čo je o 53,5 % menej ako rok predtým (7 867 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 043 € (220 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 95 521 € a vlastné imanie 88 643 € (miera samofinancovania 92,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.