RN Solutions s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 647 | 4 952 | 4 574 | 3 732 | 5 985 | 6 576 |
| Neobežný majetok spolu | 1 | 1 | 1 005 | 6 628 | 5 674 | 6 541 |
| Spolu majetok | 2 648 | 4 953 | 5 579 | 10 360 | 11 659 | 13 117 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 | 1 983 | 14 709 | 20 123 | 19 276 | 16 225 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 276 | -2 360 | -2 030 | -14 151 | -14 785 | -12 746 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -84 | 330 | -12 100 | -634 | 2 146 | 4 509 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 22 | 22 | 129 |
| Vlastné imanie spolu | 2 640 | 2 970 | -9 130 | -9 763 | -7 617 | -3 108 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 64 429 | 47 341 | 25 714 | 29 724 | 42 524 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 0 | 532 | -11 114 | -518 | 2 597 | 5 222 |
| EBITDA | 0 | 532 | -11 114 | -274 | 3 571 | 6 248 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -84 | 439 | -12 100 | -634 | 2 533 | 4 859 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -84 | 330 | -12 100 | -634 | 2 146 | 4 509 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 244 | 974 | 1 026 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RN Solutions s. r. o.
Prehľad
RN Solutions s. r. o. (IČO 47515040) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Mesto nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 42 524 €, čo je o 43,1 % viac ako rok predtým (29 724 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 509 € (10,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-3 108 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.