Prediction s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 562 | 2 833 | 9 039 | 21 918 | 20 875 | 26 564 |
| Neobežný majetok spolu | 5 945 | 2 377 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 11 507 | 5 210 | 9 039 | 21 918 | 20 875 | 26 564 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 575 | 325 | 490 | 4 131 | 697 | 860 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 8 948 | 4 553 | -495 | 3 171 | 12 287 | 14 678 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -4 395 | -5 047 | 3 665 | 9 237 | 2 391 | 5 526 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 379 | 379 | 379 | 379 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 9 932 | 4 885 | 8 549 | 17 787 | 20 178 | 25 704 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 21 995 | 1 498 | 13 580 | 25 154 | 27 210 | 13 492 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -4 262 | -4 934 | 3 958 | 11 010 | 3 019 | 6 267 |
| EBITDA | -695 | -1 367 | 6 335 | 11 010 | 3 019 | 6 267 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -4 395 | -5 047 | 3 841 | 10 890 | 2 908 | 6 163 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -4 395 | -5 047 | 3 665 | 9 237 | 2 391 | 5 526 |
| Osobné náklady | 13 472 | 867 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 3 567 | 3 567 | 2 377 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Prediction s. r. o.
Prehľad
Prediction s. r. o. (IČO 47515163) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 492 €, čo je o 50,4 % menej ako rok predtým (27 210 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 9,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 526 € (41,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 26 564 € a vlastné imanie 25 704 € (miera samofinancovania 96,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.