Zaťko team s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 218 087 | 236 817 | 149 671 | 68 046 | 105 884 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -7 123 | -1 718 | 4 081 | 1 565 | 1 004 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 302 659 | 295 536 | 293 817 | 297 899 | 299 463 |
| Spolu majetok | 431 487 | 443 039 | 449 416 | 518 141 | 543 449 |
| Záväzky spolu | 127 753 | 141 023 | 143 320 | 210 479 | 234 784 |
| Vlastné imanie spolu | 303 734 | 302 016 | 306 096 | 307 662 | 308 665 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Zaťko team s.r.o.
Prehľad
Zaťko team s.r.o. (IČO 47527056) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Krasňany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia izolácie (SK NACE 4323).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 105 884 €, čo je o 55,6 % viac ako rok predtým (68 046 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 25,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 004 € (0,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 543 449 € a vlastné imanie 308 665 € (miera samofinancovania 56,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.