Xtremgear, s. r. o.Aktívna

IČO 47534621Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2013Lučenec

Finančný prehľad

103 830 €
Tržby 2025
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu8 9658 8818 7038 6128 483-6 335
Neobežný majetok spolu0000025 051
Spolu majetok8 9658 8818 7038 6128 48318 716
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu00003409 371
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov4 0493 9653 8813 7033 6123 143
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-84-84-178-91-4691 202
Vlastné imanie spolu8 9658 8818 7038 6128 1439 345
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)00000103 830
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti00-94003 339
EBITDA00-94004 541
Výsledok hospodárenia pred zdanením-84-84-178-91-1292 162
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-84-84-178-91-4691 202
Osobné náklady000003 227
Odpisy000001 202
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Xtremgear, s. r. o.

Prehľad

Xtremgear, s. r. o. (IČO 47534621) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Lučenec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 103 830 €. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 202 € (1,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 227 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 18 716 € a vlastné imanie 9 345 € (miera samofinancovania 49,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Xtremgear, s. r. o. – IČO 47534621 — icoprofil.sk