HILL group s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 16 710 | 16 781 | 14 243 | 14 953 | 14 388 | 16 109 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 16 710 | 16 781 | 14 243 | 14 953 | 14 388 | 16 109 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 952 | 2 852 | 746 | 740 | 587 | 917 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 247 | 8 279 | 8 443 | 8 009 | 8 683 | 7 931 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 086 | 171 | -434 | 716 | -412 | 1 731 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 425 | 479 | 488 | 488 | 530 | 530 |
| Vlastné imanie spolu | 13 758 | 13 929 | 13 497 | 14 213 | 13 801 | 15 192 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 9 098 | 15 624 | 14 740 | 15 160 | 14 000 | 13 996 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 656 | 521 | -206 | 978 | -328 | 2 155 |
| EBITDA | 1 656 | 521 | -206 | 978 | -328 | 2 155 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 278 | 222 | -434 | 842 | -412 | 2 071 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 086 | 171 | -434 | 716 | -412 | 1 731 |
| Osobné náklady | 1 635 | 1 610 | 1 610 | 4 024 | 4 352 | 4 379 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: HILL group s.r.o.
Prehľad
HILL group s.r.o. (IČO 47549891) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 996 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 731 € (12,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 379 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 16 109 € a vlastné imanie 15 192 € (miera samofinancovania 94,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.