TAM s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 12 099 € (99 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 17 500 | 16 200 | 19 000 | 21 900 | 38 764 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 636 | 10 564 | 12 014 | 12 099 | 26 217 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Spolu majetok | 19 885 | 18 621 | 20 483 | 20 712 | 36 383 |
| Záväzky spolu | 2 649 | 2 457 | 2 869 | 3 013 | 4 566 |
| Vlastné imanie spolu | 17 236 | 16 164 | 17 614 | 17 699 | 31 817 |
| Vypočítané dividendy | 20 192 | 11 636 | 10 564 | 12 014 | 12 099 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TAM s.r.o.
Prehľad
TAM s.r.o. (IČO 47557826) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 38 764 €, čo je o 77,0 % viac ako rok predtým (21 900 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 26 217 € (67,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 36 383 € a vlastné imanie 31 817 € (miera samofinancovania 87,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.