EURUPLUS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 23 501 | 35 299 | 28 673 | 31 898 | 166 626 |
| Neobežný majetok spolu | 13 319 | 7 048 | 20 455 | 18 427 | 250 253 |
| Spolu majetok | 36 820 | 42 347 | 49 128 | 50 325 | 416 879 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 23 505 | 21 606 | 29 721 | 42 501 | 397 917 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 29 | 8 315 | 13 954 | 13 907 | 2 324 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 286 | 7 426 | -47 | -11 583 | 11 138 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 13 315 | 20 741 | 19 407 | 7 824 | 18 962 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 18 500 | 26 618 | 43 105 | 46 413 | 87 824 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 11 555 | 10 132 | 1 831 | -8 621 | 12 454 |
| EBITDA | 17 944 | 16 403 | 9 694 | -560 | 46 372 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 9 748 | 8 719 | -47 | -10 623 | 12 100 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 286 | 7 426 | -47 | -11 583 | 11 138 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 7 153 | 11 006 |
| Odpisy | 6 389 | 6 271 | 7 863 | 8 061 | 33 918 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 1 287 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: EURUPLUS s.r.o.
Prehľad
EURUPLUS s.r.o. (IČO 47562455) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Želovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 87 824 €, čo je o 89,2 % viac ako rok predtým (46 413 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 47,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 138 € (12,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 11 006 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 416 879 € a vlastné imanie 18 962 € (miera samofinancovania 4,5 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.