Pramos Centrum s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 684 536 | 724 224 | 839 779 | 743 900 | 676 997 | 472 340 |
| Neobežný majetok spolu | 1 955 146 | 1 902 602 | 1 985 260 | 2 002 223 | 1 941 438 | 1 928 522 |
| Spolu majetok | 2 642 388 | 2 629 319 | 2 847 611 | 2 754 020 | 2 624 916 | 2 408 463 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 183 944 | 2 173 337 | 2 383 527 | 2 072 783 | 1 915 049 | 1 308 038 |
| Základné imanie | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 35 654 | 45 871 | 47 529 | 55 312 | 272 848 | 301 477 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 755 | 1 658 | 7 784 | 217 536 | 28 630 | 390 559 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 397 851 | 398 389 | 398 389 | 398 389 | 398 389 | 398 389 |
| Vlastné imanie spolu | 454 260 | 455 918 | 463 702 | 681 237 | 709 867 | 1 100 425 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 688 967 | 2 077 657 | 1 929 836 | 2 798 756 | 2 460 749 | 4 566 765 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 24 245 | 11 985 | 16 382 | 285 844 | 51 771 | 500 699 |
| EBITDA | 120 803 | 88 824 | 98 170 | 382 324 | 158 150 | 617 916 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 15 417 | 6 474 | 12 875 | 276 660 | 43 079 | 495 732 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 755 | 1 658 | 7 784 | 217 536 | 28 630 | 390 559 |
| Osobné náklady | 150 859 | 167 508 | 187 621 | 175 897 | 156 619 | 233 857 |
| Odpisy | 96 558 | 76 839 | 81 788 | 96 480 | 106 379 | 117 217 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Pramos Centrum s.r.o.
Prehľad
Pramos Centrum s.r.o. (IČO 47572221) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Zlaté Moravce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 566 765 €, čo je o 85,6 % viac ako rok predtým (2 460 749 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 22,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 390 559 € (8,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 233 857 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 408 463 € a vlastné imanie 1 100 425 € (miera samofinancovania 45,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.