THERAPEA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 16 609 | 16 872 | 16 021 | 16 690 | 13 580 | 13 160 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 16 609 | 16 872 | 16 021 | 16 690 | 13 580 | 13 160 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 21 567 | 22 429 | 20 926 | 22 225 | 15 342 | 22 712 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -8 761 | -10 032 | -10 631 | -9 979 | -10 609 | -7 262 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 271 | -599 | 652 | -630 | 3 773 | -7 790 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 74 | 74 | 74 | 74 | 74 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -4 958 | -5 557 | -4 905 | -5 535 | -1 762 | -9 552 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 11 165 | 11 700 | 12 900 | 10 225 | 18 370 | 3 100 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 187 | -514 | 736 | -546 | 4 202 | -7 366 |
| EBITDA | -1 187 | -514 | 736 | -546 | 4 202 | -7 366 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 271 | -599 | 652 | -630 | 4 117 | -7 450 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 271 | -599 | 652 | -630 | 3 773 | -7 790 |
| Osobné náklady | 537 | 634 | 647 | 1 411 | 1 535 | 1 667 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: THERAPEA, s.r.o.
Prehľad
THERAPEA, s.r.o. (IČO 47585731) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava-Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 3 100 €, čo je o 83,1 % menej ako rok predtým (18 370 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 22,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 7 790 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 667 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-9 552 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.