Integrion Digital s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 3 337 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Okrem toho sa vlastné imanie znížilo o 2 251 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2023
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 13 254 | -28 482 | 9 825 | 21 642 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 21 642 |
| Spolu majetok | 13 254 | -28 482 | 9 825 | 24 252 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 7 543 | -30 951 | 1 627 | 150 |
| Základné imanie | -36 | 0 | 4 860 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 748 | 2 419 | 3 337 | 0 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 50 | — | 2 610 |
| Vlastné imanie spolu | 5 711 | 2 469 | 8 198 | 2 610 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 26 023 | 22 974 | 39 928 | 36 958 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 9 200 | 3 516 | 5 265 | 0 |
| EBITDA | 9 200 | 3 516 | 5 265 | 18 195 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 9 080 | 2 419 | 4 166 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 748 | 2 419 | 3 337 | 0 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 10 091 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 18 195 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 5 661 | 0 | 3 337 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Integrion Digital s. r. o.
Prehľad
Integrion Digital s. r. o. (IČO 47591455) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava-Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 36 958 €, čo je o 7,4 % menej ako rok predtým (39 928 €). Od roku 2020 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 12,4 % ročne. Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2023 boli 10 091 €. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 24 252 € a vlastné imanie 2 610 € (miera samofinancovania 10,8 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.