Bikerswear Europe spol. s r.o.Aktívna

IČO 47593962Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2014Borský Svätý Jur

Finančný prehľad

8 894 €-43,9%
Tržby 2025
-19,6%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
010 tis.20 tis.30 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu11 26711 82515 99528 22729 50231 623
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok11 26711 82515 99528 22729 50231 623
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu5071052 63713 1259 7468 680
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov3 6625 7616 7208 35910 10214 756
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)2 0989591 6381 7434 6543 187
Vlastné imanie spolu10 76011 72013 35815 10219 75622 943
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)26 39219 27515 27615 71315 8618 894
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti2 3131 8962 6033 3075 8834 891
EBITDA2 3131 8962 6033 3075 8834 891
Výsledok hospodárenia pred zdanením2 0981 2731 6382 0284 9993 994
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie2 0989591 6381 7434 6543 187
Osobné náklady000000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: Bikerswear Europe spol. s r.o.

Prehľad

Bikerswear Europe spol. s r.o. (IČO 47593962) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Borský Svätý Jur. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 8 894 €, čo je o 43,9 % menej ako rok predtým (15 861 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 19,6 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 187 € (35,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 31 623 € a vlastné imanie 22 943 € (miera samofinancovania 72,6 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Bikerswear Europe spol. s r.o. – IČO 47593962 — icoprofil.sk