Sydam s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 38 806 € (18 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 877 120 | 633 164 | 785 556 | 677 865 | 960 046 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 96 748 | 8 927 | 22 530 | 15 724 | 51 879 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 75 513 | 172 259 | 181 185 | 203 715 | 180 633 |
| Spolu majetok | 339 278 | 387 405 | 415 012 | 545 788 | 470 103 |
| Záväzky spolu | 161 517 | 200 719 | 205 797 | 320 849 | 232 091 |
| Vlastné imanie spolu | 177 761 | 186 686 | 209 215 | 224 939 | 238 012 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 38 806 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Sydam s.r.o.
Prehľad
Sydam s.r.o. (IČO 47595990) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Veľký Ďur. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 960 046 €, čo je o 41,6 % viac ako rok predtým (677 865 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 51 879 € (5,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 229 030 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 470 103 € a vlastné imanie 238 012 € (miera samofinancovania 50,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.