WANA, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 318 | 7 494 | 6 870 | 6 374 | 5 956 | 5 238 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 8 318 | 7 494 | 6 870 | 6 374 | 5 956 | 5 238 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 267 | 3 287 | 2 494 | 1 870 | 1 374 | 956 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -980 | -793 | -624 | -496 | -418 | -718 |
| Vlastné imanie spolu | 8 287 | 7 494 | 6 870 | 6 374 | 5 956 | 5 238 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 515 | 67 | 78 | 98 | 133 | 139 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -957 | -791 | -624 | -496 | -418 | -378 |
| EBITDA | -957 | -791 | -624 | -496 | -418 | -378 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -957 | -791 | -624 | -496 | -418 | -378 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -980 | -793 | -624 | -496 | -418 | -718 |
| Osobné náklady | 590 | 105 | 26 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: WANA, s.r.o.
Prehľad
WANA, s.r.o. (IČO 47598964) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Dubnica nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatná sociálna starostlivosť bez ubytovania i. n. (SK NACE 8899).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 139 €, čo je o 4,5 % viac ako rok predtým (133 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 47,6 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 718 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 5 238 € a vlastné imanie 5 238 € (miera samofinancovania 100 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.