SOLAS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 141 442 | 140 431 | 150 929 | 155 737 | 76 713 | 108 775 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 141 442 | 140 431 | 150 929 | 155 737 | 76 713 | 108 775 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 129 103 | 127 255 | 137 330 | 141 019 | 60 414 | 90 425 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 905 | 7 038 | 7 675 | 8 099 | 9 218 | 10 799 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 192 | 836 | 424 | 1 119 | 1 581 | 2 051 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 242 | 302 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 12 339 | 13 176 | 13 599 | 14 718 | 16 299 | 18 350 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 48 420 | 14 870 | 49 280 | 49 753 | 48 917 | 49 564 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 513 | 1 070 | 587 | 1 407 | 1 963 | 2 512 |
| EBITDA | 1 513 | 1 070 | 587 | 1 407 | 1 963 | 2 512 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 424 | 983 | 499 | 1 317 | 1 860 | 2 413 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 192 | 836 | 424 | 1 119 | 1 581 | 2 051 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SOLAS s.r.o.
Prehľad
SOLAS s.r.o. (IČO 47599421) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Západ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 49 564 €, čo je o 1,3 % viac ako rok predtým (48 917 €). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 2 051 € (4,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 108 775 € a vlastné imanie 18 350 € (miera samofinancovania 16,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.