GUSTO Kids s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 20 293 | 14 422 | 8 730 | 8 076 | 9 760 | 10 195 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 20 293 | 14 422 | 8 730 | 8 076 | 9 760 | 10 195 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 11 736 | 5 584 | 26 | 26 | 80 | 856 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 257 | 3 288 | 3 555 | 3 421 | 2 768 | 3 991 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 085 | 281 | -134 | -654 | 1 629 | 0 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 215 | 269 | 283 | 283 | 283 | 348 |
| Vlastné imanie spolu | 8 557 | 8 838 | 8 704 | 8 050 | 9 680 | 9 339 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 24 931 | 21 072 | 18 749 | 13 214 | 11 483 | 9 232 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 840 | 660 | -60 | -571 | 1 713 | 84 |
| EBITDA | 1 840 | 660 | -60 | -571 | 1 713 | 84 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 278 | 331 | -134 | -654 | 1 629 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 085 | 281 | -134 | -654 | 1 629 | 0 |
| Osobné náklady | 2 950 | 2 576 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: GUSTO Kids s.r.o.
Prehľad
GUSTO Kids s.r.o. (IČO 47600721) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Michalovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba bytového textilu a hotových interiérových textílií (SK NACE 1392).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 9 232 €, čo je o 19,6 % menej ako rok predtým (11 483 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 18,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 195 € a vlastné imanie 9 339 € (miera samofinancovania 91,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.