6P s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 15 629 | 15 069 | 14 215 | 16 094 | 15 602 | 25 150 |
| Neobežný majetok spolu | 2 114 | 2 114 | 2 114 | 2 114 | 2 114 | 2 114 |
| Spolu majetok | 17 743 | 17 183 | 16 329 | 18 208 | 17 716 | 27 264 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 903 | 7 255 | 5 525 | 7 518 | 12 421 | 19 995 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -15 181 | -13 388 | -12 300 | -11 424 | 0 | -2 109 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 793 | 1 088 | 876 | -114 | -2 109 | 1 974 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 17 228 | 17 228 | 17 228 | 17 228 | 2 404 | 2 404 |
| Vlastné imanie spolu | 8 840 | 9 928 | 10 804 | 10 690 | 5 295 | 7 269 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 72 222 | 50 147 | 43 238 | 61 385 | 87 418 | 90 303 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 769 | 1 591 | 1 305 | 657 | -65 | 4 201 |
| EBITDA | 2 769 | 1 591 | 1 305 | 657 | -65 | 4 201 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 109 | 1 088 | 876 | 30 | -1 149 | 2 934 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 793 | 1 088 | 876 | -114 | -2 109 | 1 974 |
| Osobné náklady | 1 256 | 1 223 | 1 469 | 1 424 | 1 393 | 1 397 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: 6P s.r.o.
Prehľad
6P s.r.o. (IČO 47602988) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Brezová pod Bradlom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 90 303 €, čo je o 3,3 % viac ako rok predtým (87 418 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 4,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 974 € (2,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 397 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 27 264 € a vlastné imanie 7 269 € (miera samofinancovania 26,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.