Preston Champagne s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 244 | 3 565 | 4 420 | 7 844 | 7 947 | 10 082 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 1 244 | 3 565 | 4 420 | 7 844 | 7 947 | 10 082 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 846 | 3 002 | 3 574 | 6 753 | 4 914 | 4 124 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -8 802 | -6 865 | -4 808 | -4 539 | -4 307 | -2 462 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 039 | 2 165 | 283 | 244 | 1 943 | 2 925 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 161 | 263 | 371 | 386 | 397 | 495 |
| Vlastné imanie spolu | -1 602 | 563 | 846 | 1 091 | 3 033 | 5 958 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 7 486 | 15 103 | 13 318 | 12 456 | 12 901 | 14 180 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 150 | 2 289 | 412 | 1 080 | 2 903 | 3 834 |
| EBITDA | 2 553 | 2 289 | 412 | 1 080 | 2 903 | 3 834 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 052 | 2 182 | 310 | 277 | 2 286 | 3 290 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 039 | 2 165 | 283 | 244 | 1 943 | 2 925 |
| Osobné náklady | 781 | 1 266 | 3 023 | 3 088 | 2 419 | 2 419 |
| Odpisy | 403 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Preston Champagne s. r. o.
Prehľad
Preston Champagne s. r. o. (IČO 47604611) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Pezinok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 14 180 €, čo je o 9,9 % viac ako rok predtým (12 901 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 925 € (20,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 419 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 082 € a vlastné imanie 5 958 € (miera samofinancovania 59,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.