MiMiB s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Vlastné imanie sa znížilo o 69 999 € inak než z nerozdeleného zisku — napr. znížením základného imania, výplatou z iných fondov alebo precenením. Z otvorených údajov nevyplýva, či išlo o výplatu spoločníkom.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2022–2025
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 18 720 | 129 791 | 171 784 | 431 858 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 33 841 | 89 834 | 120 182 |
| Spolu majetok | 18 720 | 163 632 | 261 618 | 552 040 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 19 758 | 36 200 | 67 835 | 311 053 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -5 898 | -6 226 | 2 244 | 33 596 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -328 | 8 470 | 31 351 | 117 203 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 188 | 120 188 | 155 188 | 85 188 |
| Vlastné imanie spolu | -1 038 | 127 432 | 193 783 | 240 987 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 32 964 | 257 819 | 682 758 | 1 416 284 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -171 | 18 733 | 44 027 | 159 441 |
| EBITDA | -171 | 26 585 | 58 007 | 197 305 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -328 | 10 722 | 39 685 | 148 358 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -328 | 8 470 | 31 351 | 117 203 |
| Osobné náklady | 5 265 | 11 955 | 25 737 | 86 592 |
| Odpisy | 0 | 7 852 | 13 980 | 37 864 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MiMiB s.r.o.
Prehľad
MiMiB s.r.o. (IČO 47611049) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2013 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Michalovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pravidelná osobná cestná doprava (SK NACE 4931). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 20 – 24 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 416 284 €, čo je o 107 % viac ako rok predtým (682 758 €). Od roku 2022 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 250 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2022–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 117 203 € (8,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 86 592 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 552 040 € a vlastné imanie 240 987 € (miera samofinancovania 43,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.