INPEDA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 588 | 7 310 | 9 314 | 10 328 | 18 467 | 28 973 |
| Neobežný majetok spolu | 7 164 | 20 014 | 57 678 | 38 083 | 33 457 | 28 993 |
| Spolu majetok | 11 752 | 27 324 | 66 992 | 48 411 | 51 924 | 57 966 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 14 920 | 32 883 | 79 509 | 48 336 | 49 982 | 66 964 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -5 993 | -8 169 | -10 559 | 0 | 0 | -3 058 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 175 | -2 390 | -6 958 | -4 925 | -3 058 | -10 940 |
| Vlastné imanie spolu | -3 168 | -5 559 | -12 517 | 75 | 1 942 | -8 998 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 39 678 | 79 681 | 96 079 | 85 902 | 59 069 | 41 937 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 038 | -2 265 | -3 846 | -2 155 | 1 747 | -6 625 |
| EBITDA | 1 544 | 3 665 | 14 507 | 17 440 | 23 082 | 15 310 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 175 | -2 390 | -6 958 | -4 925 | -2 098 | -9 980 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 175 | -2 390 | -6 958 | -4 925 | -3 058 | -10 940 |
| Osobné náklady | 9 861 | 6 300 | 6 545 | 7 549 | 7 453 | 7 711 |
| Odpisy | 3 582 | 5 930 | 18 353 | 19 595 | 21 335 | 21 935 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: INPEDA s.r.o.
Prehľad
INPEDA s.r.o. (IČO 47613793) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Svidník. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 41 937 €, čo je o 29,0 % menej ako rok predtým (59 069 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 10 940 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 711 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-8 998 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.