CreaTom s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 29 999 € (27 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 69 122 | 96 462 | 130 032 | 174 989 | 152 839 | 103 884 |
| Neobežný majetok spolu | 3 966 | 3 936 | 2 015 | 1 085 | 155 | 0 |
| Spolu majetok | 73 088 | 100 398 | 132 047 | 176 074 | 152 994 | 103 884 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 29 292 | 21 145 | 29 175 | 58 514 | 35 670 | 5 688 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 10 953 | 38 296 | 73 753 | 77 372 | 92 060 | 81 825 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 27 343 | 35 457 | 23 619 | 34 688 | 19 764 | 10 871 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 43 796 | 79 253 | 102 872 | 117 560 | 117 324 | 98 196 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 60 140 | 78 780 | 65 895 | 79 970 | 48 025 | 37 100 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 34 176 | 46 793 | 32 406 | 48 349 | 27 000 | 14 002 |
| EBITDA | 37 151 | 50 543 | 34 327 | 49 279 | 27 930 | 14 157 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 32 584 | 45 631 | 30 606 | 44 525 | 23 375 | 12 257 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 27 343 | 35 457 | 23 619 | 34 688 | 19 764 | 10 871 |
| Osobné náklady | 8 576 | 10 918 | 10 908 | 9 364 | 7 398 | 6 370 |
| Odpisy | 2 975 | 3 750 | 1 921 | 930 | 930 | 155 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 20 000 | 20 000 | 29 999 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: CreaTom s.r.o.
Prehľad
CreaTom s.r.o. (IČO 47619589) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 37 100 €, čo je o 22,7 % menej ako rok predtým (48 025 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 9,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 871 € (29,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 370 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 103 884 € a vlastné imanie 98 196 € (miera samofinancovania 94,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.