TIAN, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 399 | 14 924 | 14 568 | 10 992 | 9 021 | 8 985 |
| Neobežný majetok spolu | 11 586 | 0 | 12 597 | 5 039 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 19 985 | 14 924 | 27 165 | 16 031 | 9 021 | 8 985 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 13 670 | 4 517 | 14 843 | 11 478 | 10 051 | 8 425 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 12 942 | 991 | 5 157 | 7 071 | -697 | -6 281 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -11 877 | 4 166 | 1 915 | -7 768 | -5 583 | 1 591 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Vlastné imanie spolu | 6 315 | 10 407 | 12 322 | 4 553 | -1 030 | 560 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 18 790 | 16 595 | 5 811 | 4 358 | 4 213 | 8 624 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -9 963 | 6 835 | 2 624 | -6 568 | -4 119 | 2 563 |
| EBITDA | -5 750 | 10 697 | 5 143 | 990 | 919 | 2 563 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -11 877 | 4 382 | 2 087 | -7 768 | -5 243 | 1 931 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -11 877 | 4 166 | 1 915 | -7 768 | -5 583 | 1 591 |
| Osobné náklady | 58 | 1 268 | 1 301 | 1 411 | 1 532 | 1 663 |
| Odpisy | 4 213 | 3 862 | 2 519 | 7 558 | 5 038 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TIAN, s.r.o.
Prehľad
TIAN, s.r.o. (IČO 47620234) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Ždiar. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 624 €, čo je o 105 % viac ako rok predtým (4 213 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 14,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 591 € (18,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 663 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 985 € a vlastné imanie 560 € (miera samofinancovania 6,2 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.