Penzión Kamélia, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||||
| Obežný majetok spolu | 47 730 | 21 511 | 120 516 | 174 682 | 316 176 | 494 433 | 638 829 |
| Neobežný majetok spolu | 41 087 | 53 106 | 44 631 | 49 226 | 136 562 | 264 103 | 247 700 |
| Spolu majetok | 88 817 | 74 617 | 166 177 | 225 022 | 453 870 | 758 536 | 886 529 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||||
| Záväzky spolu | 28 997 | 529 | 28 267 | 27 211 | 141 153 | 347 982 | 297 098 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 8 747 | 21 989 | 82 795 | 156 376 | 258 062 | 355 739 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 9 415 | 14 466 | 64 322 | 60 201 | 101 526 | 97 677 | 178 877 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 45 405 | 45 875 | 46 599 | 49 815 | 49 815 | 49 815 | 49 815 |
| Vlastné imanie spolu | 59 820 | 74 088 | 137 910 | 197 811 | 312 717 | 410 554 | 589 431 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||||
| Tržby (čistý obrat) | 420 610 | 348 932 | 379 794 | 521 992 | 719 002 | 841 353 | 938 807 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 9 786 | 15 186 | 82 878 | 79 448 | 134 184 | 147 621 | 235 829 |
| EBITDA | 25 464 | 38 631 | 102 471 | 91 880 | 157 664 | 177 568 | 267 725 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 9 415 | 14 466 | 80 012 | 74 977 | 128 297 | 126 393 | 226 716 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 415 | 14 466 | 64 322 | 60 201 | 101 526 | 97 677 | 178 877 |
| Osobné náklady | 141 338 | 66 784 | 92 467 | 163 249 | 169 586 | 189 900 | 136 406 |
| Odpisy | 15 678 | 23 445 | 19 593 | 12 432 | 23 480 | 29 947 | 31 896 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 500 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Penzión Kamélia, s.r.o.
Prehľad
Penzión Kamélia, s.r.o. (IČO 47621028) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: hotelové a podobné ubytovanie (SK NACE 5510). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 938 807 €, čo je o 11,6 % viac ako rok predtým (841 353 €). Od roku 2019 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 14,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 178 877 € (19,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 7 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 136 406 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 886 529 € a vlastné imanie 589 431 € (miera samofinancovania 66,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.