Dizajn Box, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 400 | 6 920 | 6 744 | 9 833 | 12 549 | 15 697 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 400 | 6 920 | 6 744 | 9 833 | 12 549 | 15 697 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 480 | 0 | 0 | 304 | 518 | 366 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -3 541 | 1 417 | 1 417 | 1 241 | 4 026 | 6 528 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 219 | 0 | -176 | 2 785 | 2 502 | 3 300 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 242 | 503 | 503 | 503 | 503 | 503 |
| Vlastné imanie spolu | 6 920 | 6 920 | 6 744 | 9 529 | 12 031 | 15 331 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 133 | 3 167 | 3 848 | 4 103 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 699 | 0 | -176 | 3 089 | 2 966 | 3 667 |
| EBITDA | 6 917 | 0 | -176 | 3 089 | 2 966 | 3 667 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 699 | 0 | -176 | 3 089 | 2 944 | 3 667 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 219 | 0 | -176 | 2 785 | 2 502 | 3 300 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 218 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Dizajn Box, s. r. o.
Prehľad
Dizajn Box, s. r. o. (IČO 47621567) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Devín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 103 €, čo je o 6,6 % viac ako rok predtým (3 848 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 300 € (80,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 15 697 € a vlastné imanie 15 331 € (miera samofinancovania 97,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.