Oakhill s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 29 538 | 7 956 | 44 500 | 34 156 | 53 271 | 72 430 |
| Neobežný majetok spolu | 1 406 | 356 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 30 944 | 8 312 | 44 500 | 34 156 | 53 271 | 72 430 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 17 977 | 17 666 | 80 306 | 24 874 | 27 157 | 45 237 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 6 145 | 7 467 | -14 855 | -41 306 | -31 218 | -14 386 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 322 | -22 321 | -26 451 | 10 088 | 16 832 | 1 079 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 35 500 | 35 500 | 35 500 |
| Vlastné imanie spolu | 12 967 | -9 354 | -35 806 | 9 282 | 26 114 | 27 193 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 36 017 | 38 478 | 40 549 | 90 701 | 82 208 | 12 727 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 701 | -21 955 | -26 299 | 10 282 | 18 014 | 551 |
| EBITDA | 2 464 | -20 905 | -25 943 | 10 282 | 18 014 | 551 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 595 | -22 321 | -26 451 | 10 088 | 17 792 | 1 419 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 322 | -22 321 | -26 451 | 10 088 | 16 832 | 1 079 |
| Osobné náklady | 89 | 2 118 | 21 952 | 9 226 | 6 667 | 1 695 |
| Odpisy | 763 | 1 050 | 356 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Oakhill s.r.o.
Prehľad
Oakhill s.r.o. (IČO 47645806) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Mesto nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 12 727 €, čo je o 84,5 % menej ako rok predtým (82 208 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 18,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 079 € (8,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 695 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 72 430 € a vlastné imanie 27 193 € (miera samofinancovania 37,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.