Top Fleet Service s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2025
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||||
| Obežný majetok spolu | 7 998 | 7 146 | 13 652 | 16 185 | 21 673 | 38 559 | 53 386 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 998 | 7 146 | 13 652 | 16 185 | 21 673 | 38 559 | 53 386 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||||
| Záväzky spolu | 18 828 | 36 589 | 52 396 | 43 523 | 48 540 | 62 215 | 77 883 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -9 961 | -15 841 | -34 454 | -9 961 | -32 348 | -31 900 | -28 851 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 879 | -18 613 | -9 301 | -22 387 | 471 | 3 210 | -840 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 10 | 11 | 11 | 10 | 10 | 34 | 194 |
| Vlastné imanie spolu | -10 830 | -29 443 | -38 744 | -27 338 | -26 867 | -23 656 | -24 497 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 54 831 | 62 887 | 58 920 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 862 | -18 580 | -8 829 | 0 | 809 | 4 214 | 164 |
| EBITDA | -5 862 | -18 580 | -8 829 | 0 | 809 | 4 214 | 164 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 879 | -18 613 | -9 301 | -22 387 | 781 | 4 179 | 120 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 879 | -18 613 | -9 301 | -22 387 | 471 | 3 210 | -840 |
| Osobné náklady | 8 458 | 9 185 | 16 910 | 0 | 0 | 10 350 | 1 622 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Top Fleet Service s.r.o.
Prehľad
Top Fleet Service s.r.o. (IČO 47671912) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 58 920 €, čo je o 6,3 % menej ako rok predtým (62 887 €). Rok 2025 skončil stratou 840 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 7 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 622 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-24 497 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.