PierCom s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 22 166 | 19 197 | 21 756 | 34 756 | 20 483 | 25 775 |
| Neobežný majetok spolu | 10 689 | 11 310 | 5 669 | 1 753 | 250 | 0 |
| Spolu majetok | 32 855 | 30 507 | 27 425 | 36 509 | 20 733 | 25 775 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 28 239 | 34 665 | 43 940 | 29 318 | 18 530 | 6 136 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 704 | -885 | -9 658 | 0 | 26 | -3 297 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 588 | -8 773 | -12 357 | 1 691 | -3 323 | 17 436 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 4 616 | -4 158 | -16 515 | 7 191 | 2 203 | 19 639 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 30 231 | 21 282 | 39 666 | 40 786 | 22 910 | 47 307 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 482 | -8 644 | -12 212 | 1 793 | -2 864 | 18 210 |
| EBITDA | 2 656 | -3 254 | -6 572 | 5 709 | -1 361 | 18 460 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 588 | -8 773 | -12 357 | 1 691 | -2 983 | 18 041 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 588 | -8 773 | -12 357 | 1 691 | -3 323 | 17 436 |
| Osobné náklady | 1 007 | 2 425 | 3 179 | 1 819 | 834 | 1 305 |
| Odpisy | 4 138 | 5 390 | 5 640 | 3 916 | 1 503 | 250 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 1 665 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: PierCom s.r.o.
Prehľad
PierCom s.r.o. (IČO 47673648) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Štiavnica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pre tlač a médiá (SK NACE 1813).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 307 €, čo je o 106 % viac ako rok predtým (22 910 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 17 436 € (36,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 305 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 775 € a vlastné imanie 19 639 € (miera samofinancovania 76,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.