Habba s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 23 452 | 40 466 | 116 933 | 185 947 | 97 052 | 115 978 |
| Neobežný majetok spolu | 54 352 | 63 540 | 64 584 | 145 935 | 215 114 | 287 194 |
| Spolu majetok | 77 804 | 104 006 | 181 517 | 331 882 | 312 166 | 403 172 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 180 411 | 123 070 | 106 848 | 273 279 | 258 549 | 419 515 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -57 784 | 0 | 0 | 69 169 | 69 169 | 48 118 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -49 823 | -24 064 | 69 669 | -16 066 | -21 052 | -69 961 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -102 607 | -19 064 | 74 669 | 58 603 | 53 617 | -16 343 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 75 646 | 101 554 | 225 229 | 360 516 | 390 667 | 574 826 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -46 196 | -31 997 | 39 737 | 4 731 | -21 171 | -53 875 |
| EBITDA | -26 307 | -8 198 | 58 585 | 34 751 | 10 425 | -52 602 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -49 823 | -24 064 | 69 669 | -9 402 | -19 132 | -66 121 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -49 823 | -24 064 | 69 669 | -16 066 | -21 052 | -69 961 |
| Osobné náklady | 13 749 | 10 631 | 21 318 | 60 296 | 80 829 | 101 204 |
| Odpisy | 19 889 | 23 799 | 18 848 | 30 020 | 31 596 | 1 273 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Habba s.r.o.
Prehľad
Habba s.r.o. (IČO 47681594) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Rimavská Sobota. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 574 826 €, čo je o 47,1 % viac ako rok predtým (390 667 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 50,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 69 961 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 101 204 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-16 343 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.