MC Academy, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 200 | 14 690 | 8 282 | 5 372 | 5 081 | 5 000 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 200 | 14 690 | 8 282 | 5 372 | 5 081 | 5 000 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 97 | 2 800 | 3 132 | 278 | 347 | 614 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 142 | 142 | 142 | 149 | 94 | -266 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 961 | 6 748 | 8 | -55 | -360 | -348 |
| Vlastné imanie spolu | 6 103 | 11 890 | 5 150 | 5 094 | 4 734 | 4 386 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 080 | 9 184 | 4 950 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 073 | 8 708 | 710 | 0 | 0 | -8 |
| EBITDA | 1 073 | 8 708 | 710 | 0 | 0 | -8 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 059 | 7 888 | 16 | -55 | -20 | -8 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 961 | 6 748 | 8 | -55 | -360 | -348 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 961 | 6 748 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MC Academy, s.r.o.
Prehľad
MC Academy, s.r.o. (IČO 47681861) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 348 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 5 000 € a vlastné imanie 4 386 € (miera samofinancovania 87,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.