K-Residents, s. r. o.Aktívna

IČO 47685611Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2014Nemšová

Finančný prehľad

2 571 025 €+0,6%
Tržby 2025
+23,8%
Priemerný ročný rast 2020–2025
01 mil.2 mil.3 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
202348 074 €
202247 025 €
202130 760 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu387 613384 574444 543494 371822 115813 526
Neobežný majetok spolu123 70598 551106 404103 952103 466126 470
Spolu majetok511 318483 125550 947598 323925 581942 030
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu84 65657 289137 006201 801383 312266 693
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov391 147390 652373 561360 617391 272537 018
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)30 26529 93435 13030 655145 747133 069
Fondy a ostatné vlastné imanie250250250250250250
Vlastné imanie spolu426 662425 836413 941396 522542 269675 337
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)885 615975 5861 063 7791 421 0282 555 9562 571 025
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti39 02540 26446 64443 042189 515173 104
EBITDA72 78780 88787 57289 602240 796226 965
Výsledok hospodárenia pred zdanením38 75339 67245 99640 422186 613169 486
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie30 26529 93435 13030 655145 747133 069
Osobné náklady21 39125 31123 35826 26536 15346 334
Odpisy33 76240 62340 92846 56051 28153 861
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—30 76047 02548 07400

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok13

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: K-Residents, s. r. o.

Prehľad

K-Residents, s. r. o. (IČO 47685611) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Nemšová. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: technické testovanie a analýzy (SK NACE 7120). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 2 571 025 €, čo je o 0,6 % viac ako rok predtým (2 555 956 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 23,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 133 069 € (5,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 46 334 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 942 030 € a vlastné imanie 675 337 € (miera samofinancovania 71,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

K-Residents, s. r. o. – IČO 47685611 — icoprofil.sk