FADU, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 112 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 710 | 3 365 | 3 402 | 4 190 | 2 485 | 163 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 3 710 | 3 365 | 3 402 | 4 190 | 2 485 | 163 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 196 | 115 | 0 | 373 | 1 840 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -872 | -1 290 | -1 832 | -1 713 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -418 | -541 | 119 | 903 | 2 112 | -1 677 |
| Vlastné imanie spolu | 3 710 | 3 169 | 3 287 | 4 190 | 2 112 | -1 677 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 714 | 5 067 | 5 732 | 2 218 | 5 390 | 2 206 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -418 | -541 | 119 | 903 | 2 485 | -1 337 |
| EBITDA | -418 | -541 | 119 | 903 | 2 485 | -1 337 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -418 | -541 | 119 | 903 | 2 485 | -1 337 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -418 | -541 | 119 | 903 | 2 112 | -1 677 |
| Osobné náklady | 0 | 536 | 1 679 | 0 | 1 408 | 2 460 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 112 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FADU, s.r.o.
Prehľad
FADU, s.r.o. (IČO 47686693) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 206 €, čo je o 59,1 % menej ako rok predtým (5 390 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 1 677 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 460 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-1 677 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.