Kizomba, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 18 624 | 31 259 | 48 133 | 66 319 | 74 764 | 63 738 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 18 624 | 31 259 | 48 133 | 66 319 | 74 764 | 63 738 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 531 | 15 611 | 18 664 | 28 742 | 30 009 | 16 243 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 725 | 7 366 | 10 482 | 23 970 | 32 077 | 39 255 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 368 | 3 282 | 13 823 | 8 107 | 7 178 | 2 740 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 164 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 13 093 | 15 648 | 29 469 | 37 577 | 44 755 | 47 495 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 35 295 | 36 923 | 47 985 | 49 331 | 46 294 | 28 421 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 247 | 3 721 | 15 676 | 9 267 | 8 444 | 3 371 |
| EBITDA | 7 598 | 3 721 | 15 676 | 9 267 | 8 444 | 3 371 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 987 | 3 616 | 15 592 | 9 181 | 8 444 | 3 265 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 368 | 3 282 | 13 823 | 8 107 | 7 178 | 2 740 |
| Osobné náklady | 14 465 | 10 723 | 8 491 | 1 199 | 0 | 0 |
| Odpisy | 1 351 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 727 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Kizomba, s.r.o.
Prehľad
Kizomba, s.r.o. (IČO 47703962) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 28 421 €, čo je o 38,6 % menej ako rok predtým (46 294 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 740 € (9,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 63 738 € a vlastné imanie 47 495 € (miera samofinancovania 74,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.