PRESSTY s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 21 587 | 21 747 | 22 267 | 21 942 | 7 405 | 23 747 |
| Neobežný majetok spolu | 50 | 50 | 50 | 264 | 80 960 | 50 859 |
| Spolu majetok | 21 637 | 21 797 | 22 317 | 22 206 | 88 365 | 74 606 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 24 | 111 | 0 | 59 095 | 41 693 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 16 117 | 16 137 | 16 273 | 16 706 | 16 706 | 23 770 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 20 | 136 | 433 | 0 | 7 064 | 3 643 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 21 637 | 21 773 | 22 206 | 22 206 | 29 270 | 32 913 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 100 | 2 015 | 6 000 | 0 | 40 348 | 18 560 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 20 | 160 | 509 | 0 | 8 311 | 4 048 |
| EBITDA | 20 | 160 | 509 | 0 | 8 311 | 4 048 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 20 | 160 | 509 | 0 | 8 311 | 4 048 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 20 | 136 | 433 | 0 | 7 064 | 3 643 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PRESSTY s.r.o.
Prehľad
PRESSTY s.r.o. (IČO 47756179) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 18 560 €, čo je o 54,0 % menej ako rok predtým (40 348 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 76,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 643 € (19,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 74 606 € a vlastné imanie 32 913 € (miera samofinancovania 44,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.