TRADOP s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 51 618 | 46 099 | 42 861 | 56 341 | 53 519 | 58 478 |
| Neobežný majetok spolu | 17 440 | 8 833 | 23 962 | 17 548 | 35 136 | 23 037 |
| Spolu majetok | 69 058 | 54 932 | 66 823 | 73 889 | 88 655 | 81 515 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 39 642 | 25 336 | 37 147 | 43 152 | 54 262 | 44 385 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 14 794 | 23 181 | 24 094 | 24 176 | 25 420 | 28 894 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 9 122 | 915 | 82 | 1 061 | 3 473 | 2 736 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 29 416 | 29 596 | 29 676 | 30 737 | 34 393 | 37 130 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 179 220 | 174 738 | 191 604 | 203 914 | 182 099 | 182 883 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 14 121 | 2 744 | 1 526 | 2 910 | 5 821 | 5 693 |
| EBITDA | 28 778 | 17 162 | 8 480 | 10 638 | 13 233 | 17 792 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 10 796 | 1 072 | 256 | 1 420 | 4 469 | 3 696 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 122 | 915 | 82 | 1 061 | 3 473 | 2 736 |
| Osobné náklady | 20 160 | 21 704 | 37 820 | 48 520 | 44 859 | 45 015 |
| Odpisy | 14 657 | 14 418 | 6 954 | 7 728 | 7 412 | 12 099 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 735 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TRADOP s.r.o.
Prehľad
TRADOP s.r.o. (IČO 47759011) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Nitrianske Hrnčiarovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 182 883 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 736 € (1,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 45 015 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 81 515 € a vlastné imanie 37 130 € (miera samofinancovania 45,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.