SEEN s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 21 772 | 17 200 | 17 159 | 19 197 | 25 049 | 27 524 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 8 750 | 8 817 | 6 613 | 33 113 |
| Spolu majetok | 21 772 | 17 200 | 25 909 | 28 014 | 31 662 | 60 637 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 13 000 | 16 819 | 20 327 | 22 335 | 21 449 | 47 848 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 579 | 3 272 | -5 713 | 85 | 175 | 4 713 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 307 | -8 391 | 5 795 | 94 | 4 538 | 2 576 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 8 772 | 381 | 5 582 | 5 679 | 10 213 | 12 789 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 53 732 | 61 584 | 95 332 | 91 896 | 110 238 | 93 996 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 321 | -6 403 | 7 904 | 1 958 | 6 572 | 5 315 |
| EBITDA | 2 707 | -6 403 | 7 904 | 1 958 | 8 776 | 5 315 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 307 | -8 391 | 6 114 | 287 | 5 498 | 3 536 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 307 | -8 391 | 5 795 | 94 | 4 538 | 2 576 |
| Osobné náklady | 0 | 12 609 | 5 141 | 3 371 | 719 | 0 |
| Odpisy | 4 028 | 0 | 0 | 0 | 2 204 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 594 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: SEEN s.r.o.
Prehľad
SEEN s.r.o. (IČO 47811901) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Dunajská Streda. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 93 996 €, čo je o 14,7 % menej ako rok predtým (110 238 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 576 € (2,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 60 637 € a vlastné imanie 12 789 € (miera samofinancovania 21,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.