Bing Stav, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 436 041 | 471 639 | 584 698 | 716 039 | 432 514 |
| Neobežný majetok spolu | 310 623 | 346 994 | 394 634 | 95 395 | 7 828 |
| Spolu majetok | 746 885 | 818 854 | 981 108 | 813 210 | 440 462 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 440 028 | 405 110 | 796 888 | 570 586 | 305 763 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 99 052 | 184 151 | 287 098 | 57 574 | 178 530 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 81 159 | 102 947 | -229 524 | 58 404 | -170 477 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 121 646 | 121 646 | 121 646 | 121 646 | 121 646 |
| Vlastné imanie spolu | 306 857 | 413 744 | 184 220 | 242 624 | 134 699 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 292 365 | 1 340 707 | 777 571 | 1 029 933 | 331 098 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 107 384 | 162 366 | -204 951 | 93 054 | -149 297 |
| EBITDA | 130 109 | 193 322 | -167 219 | 127 942 | -138 920 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 94 627 | 140 424 | -229 524 | 68 145 | -170 477 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 81 159 | 102 947 | -229 524 | 58 404 | -170 477 |
| Osobné náklady | 82 807 | 106 333 | 68 638 | 53 515 | 37 983 |
| Odpisy | 22 725 | 30 956 | 37 732 | 34 888 | 10 377 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Bing Stav, s.r.o.
Prehľad
Bing Stav, s.r.o. (IČO 47822104) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Kendice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 331 098 €, čo je o 67,9 % menej ako rok predtým (1 029 933 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby klesali v priemere o 28,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2023). Rok 2023 skončil stratou 170 477 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2023 boli 37 983 €. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 440 462 € a vlastné imanie 134 699 € (miera samofinancovania 30,6 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.