MP - ORTHOPEDICS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 159 197 € (55 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 199 789 | 211 318 | 208 505 | 239 806 | 231 086 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 91 552 | 117 059 | 78 954 | 92 250 | 84 862 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 115 291 | 149 767 | 168 410 | 197 596 | 130 649 |
| Spolu majetok | 254 280 | 292 157 | 272 800 | 320 370 | 240 831 |
| Záväzky spolu | 41 937 | 19 831 | 19 936 | 25 024 | 19 820 |
| Vlastné imanie spolu | 212 343 | 272 326 | 252 864 | 295 346 | 221 011 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 57 076 | 98 416 | 49 768 | 159 197 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: MP - ORTHOPEDICS, s.r.o.
Prehľad
MP - ORTHOPEDICS, s.r.o. (IČO 47838728) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Lokca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prieskum trhu a verejnej mienky (SK NACE 7320). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 231 086 €, čo je o 3,6 % menej ako rok predtým (239 806 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 84 862 € (36,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 61 915 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 240 831 € a vlastné imanie 221 011 € (miera samofinancovania 91,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.