MALI solutions, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 346 534 | 139 018 | 2 337 | 2 374 | 1 918 | 56 568 |
| Neobežný majetok spolu | 110 634 | 161 543 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 457 168 | 300 561 | 2 337 | 2 374 | 1 918 | 56 568 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 456 229 | 292 772 | 108 580 | 120 177 | 123 828 | 175 263 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -31 333 | -4 061 | 2 792 | -111 242 | -122 811 | -126 763 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 27 272 | 6 850 | -114 035 | -11 561 | -4 099 | 3 068 |
| Vlastné imanie spolu | 939 | 7 789 | -106 243 | -117 803 | -121 910 | -118 695 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 101 475 | 117 252 | 123 421 | 0 | 0 | 5 630 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 32 695 | 8 425 | -112 653 | -1 945 | -185 | 5 381 |
| EBITDA | 43 569 | 31 343 | -35 976 | -1 945 | -185 | 5 381 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 32 258 | 7 844 | -114 035 | -11 561 | -3 759 | 3 409 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 27 272 | 6 850 | -114 035 | -11 561 | -4 099 | 3 068 |
| Osobné náklady | 0 | 16 619 | 28 338 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 10 874 | 22 918 | 76 677 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MALI solutions, s.r.o.
Prehľad
MALI solutions, s.r.o. (IČO 47860006) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 630 €. Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 43,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 068 € (54,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-118 695 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.