TXMKS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2022
| 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||
| Obežný majetok spolu | 6 472 | 5 422 | 31 293 |
| Neobežný majetok spolu | 13 500 | 9 000 | 0 |
| Spolu majetok | 19 972 | 14 422 | 31 293 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||
| Záväzky spolu | 14 361 | 9 407 | 10 577 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 5 500 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 22 499 | 5 611 | 5 014 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -16 888 | -596 | 10 202 |
| Vlastné imanie spolu | 5 611 | 5 015 | 20 716 |
| Výkaz ziskov a strát | |||
| Tržby (čistý obrat) | 8 996 | 4 450 | 36 030 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -16 783 | -533 | 10 329 |
| EBITDA | -12 283 | 3 967 | 19 329 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -16 888 | -596 | 10 217 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -16 888 | -596 | 10 202 |
| Osobné náklady | 9 307 | 3 059 | 2 185 |
| Odpisy | 4 500 | 4 500 | 9 000 |
| Ďalšie ukazovatele | |||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TXMKS s.r.o.
Prehľad
TXMKS s.r.o. (IČO 47860511) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Komárov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: generálne čistenie budov (SK NACE 8121).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 36 030 €, čo je o 710 % viac ako rok predtým (4 450 €). Od roku 2020 do roku 2022 tržby rástli v priemere o 100 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2022 bol 10 202 € (28,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 3 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2022 boli 2 185 €. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 31 293 € a vlastné imanie 20 716 € (miera samofinancovania 66,2 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.