Lio-Tech s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 108 170 | 61 350 | 69 523 | 43 031 | 40 398 | 40 098 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 108 170 | 61 350 | 69 523 | 43 031 | 40 398 | 40 098 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 109 387 | 97 878 | 92 302 | 102 031 | 103 597 | 103 877 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 391 | -6 717 | -44 937 | -28 279 | -64 500 | -68 699 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -7 108 | -35 311 | 16 658 | -36 221 | -4 199 | -580 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -1 217 | -36 528 | -22 779 | -59 000 | -63 199 | -63 779 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 354 140 | 105 033 | 90 818 | 14 500 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -6 246 | -36 392 | 16 725 | -36 220 | -4 199 | -240 |
| EBITDA | -6 246 | -36 392 | 16 725 | -36 220 | -4 199 | -240 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -6 481 | -35 311 | 16 658 | -36 221 | -4 199 | -240 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -7 108 | -35 311 | 16 658 | -36 221 | -4 199 | -580 |
| Osobné náklady | 66 142 | 49 808 | 57 301 | 36 170 | 3 254 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 2 909 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Lio-Tech s.r.o.
Prehľad
Lio-Tech s.r.o. (IČO 47881470) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Pliešovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: obrábanie kovov (SK NACE 2553).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2024 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2024 skončil stratou 580 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2024 záporné (-63 779 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.