PAWN, s.r.o. v likvidáciiV likvidácii
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 18 993 | 21 395 | 18 439 | 18 000 | 17 988 | 12 343 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 18 993 | 21 395 | 18 439 | 18 000 | 17 988 | 12 343 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 10 318 | 10 980 | 5 513 | 4 901 | 4 870 | 0 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 547 | 3 675 | 5 415 | 7 426 | 7 599 | 7 618 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 128 | 1 740 | 2 511 | 173 | 19 | -775 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 8 675 | 10 415 | 12 926 | 13 099 | 13 118 | 12 343 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 2 954 | 7 694 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -15 124 | -6 109 | -562 | -712 | -197 | -698 |
| EBITDA | -15 124 | -6 109 | -562 | -712 | -197 | -698 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 163 | 2 048 | 2 954 | 203 | 19 | -775 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 128 | 1 740 | 2 511 | 173 | 19 | -775 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PAWN, s.r.o. v likvidácii
Prehľad
PAWN, s.r.o. v likvidácii (IČO 47883600) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2024 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2024 skončil stratou 775 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 12 343 € a vlastné imanie 12 343 € (miera samofinancovania 100 %).
Na čo upozorniť
Stav v registri: v likvidácii.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.